Ana sayfa MAGAZİN Yılmaz Morgül’ün Yeni İmajı Şaşırttı

Yılmaz Morgül’ün Yeni İmajı Şaşırttı

196
0
PAYLAŞ

Ses sanatçısı Onur Akay, Yılmaz Morgül’ün yeni imajını tiye alarak “Morgül’ü dövdüler” dedi. Türk sanat müziği sanatçısı Onur Akay, meslektaşı Yılmaz Morgül’ün 2 şarkılık single çalışması için imaj değiştirdiğini yazarak, Instagram’dan Morgül’ün fotoğrafını paylaştı. Vücudunun üst tarafı komple dövmeli olan Yılmaz Morgül’ün bu yeni imajını görenler ise gözlerine inanamadı.

“BENİ YALNIZ BIRAKTI”

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Akay, “Rotasını pop müziğe çevirince, Yılmaz Morgül’ü de dövdüler! Tamamen clup ve remix olan 2 şarkılık single çalışması için imaj değiştiren Yılmaz Morgül popçu oldu ve Türk sanat müziğinde beni Bülent Ersoy’la yalnız bıraktı. Yeni imajın hayırlı olsun ama daha önce cilt rahatsızlığı yaşamıştın inşallah sorun yaratmaz.” notunu düştü.

İşte o paylaşım;

(medyahaber)
 

Onur Akay, Yılmaz Morgül, yeni imaj

Woo Magazin ' de Yılmaz Morgül’ün Yeni İmajı Şaşırttı adlı konuyu,
196
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSelin Imer Mustafa Ceceli’nin arabasında görüldü
Sonraki makaleİlyas Yalçıntaş’a hırsız şoku!

BİR CEVAP BIRAK