Ana sayfa MAGAZİN İlyas Yalçıntaş’a hırsız şoku!

İlyas Yalçıntaş’a hırsız şoku!

259
0
PAYLAŞ

Mayıs ayında 10 konserlik İran turnesi iptal olan İlyas Yalçıntaş’ın şanssızlıklar peşini bırakmıyor. Ünlü popçu, bu kez de hırsız şoku yaşadı.

Şanssızlıklar ünlü şarkıcı İlyas Yalçıntaş’ın peşini bırakmıyor. Geçtiğimiz ay 10 konserlik İran turnesi iptal olan ünlü popçu İlyas Yalçıntaş, bu kez de hırsız şokuyla sarsıldı.

İlyas Yalçıntaş’a İran’da yasak!

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Evinin önüne park ettiği aracının camını kıran hırsızlar içinde Yalçıntaş’ın yeni bestelerinin de olduğu laptop bilgisayarını çaldılar.

Olay sonrası şoke olan Yalçıntaş, hemen polise başvurdu. Şarkılarını başka bir yerde yedeklemediği için morali bozulan popçu, çalınan bilgisayarının bir an önce bulunmasını istiyor.

İlyas Yalçıntaş, “Aracımın camının kırık olduğunu görünce şoke oldum. Çaldıkları bilgisayarda yeni çalışmalarım da vardı. Umarım bir an önce bulunur. Çalanlar bunun farkında değildir ama benim için çok önemli. Bilgisayarı değil, bestelerimi istiyorum” dedi.

İlyas Yalçıntaş’ın panik anları

İşte İlyas Yalçıntaş’ın o aracı:

Woo Magazin ' de İlyas Yalçıntaş’a hırsız şoku! adlı konuyu,
259
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleYılmaz Morgül’ün Yeni İmajı Şaşırttı
Sonraki makaleGüzide Duran’ın şaşırtan değişimi!

BİR CEVAP BIRAK