Ana sayfa MAGAZİN Nefise kızı Maya ile birlikte dergi pozu

Nefise kızı Maya ile birlikte dergi pozu

9
0
PAYLAŞ

Nefise Karatay, yakında iki yaşına basacak kızı Maya ile Anne&Bebek Dergisi için poz verdi. Anneliği, “Endişe yazılımı” olarak tanımlayan Karatay, doğumdan öncesinde ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

Nefise Karatay, yakında iki yaşına basacak kızı Maya ile Anne&Bebek Dergisi için poz verdi. Anneliği, “Endişe yazılımı” olarak tanımlayan Karatay, doğumdan öncesinde ve sonrasında yaşadıklarını anlattı.

– Eşimle isteyerek anne, baba olmayı tercih ettik, çünkü mutlu bir ilişkimiz vardı.
-Yine çocuk doğuracak olsam yine ‘normal doğum’ derim kesinlikle, çünkü o kadar çabuk toparlandımki.
-Tam bir başak burcuyum. Çok dakik ve planlı biriyimdir. Ben plansız yaşadığım zaman daha zararlı, öyle geliyor bana. Belirsizlik beni daha çok rahatsız ediyor.
-Hamileliğimde on kilo aldım. Her gün düzenli şekilde yemem gerekenleri yedim.
-Doktorum ‘Sen bir mucizesin’ diyor hep. Otuz sekizinci haftamda doktorum ‘Erken doğum olabilir’ diye uyarmıştı beni ama çok şükür her şey yolunda gitti ve ayaklandım.
-Doğumumun akşamı, yürüyerek yatağıma yattım. Ertesi gün duşumu aldım. Gelen dostlarımı kızım kucağımda doğum yapmamış gibi karşıladım, kapıdan uğurladım. Bunların hepsi normal doğum mucizesinin sonucuydu. Çok çabuk toparladım.
-Emzirmek muhteşem bir duygu, korkunç bir bağ. O bağı onunla kimse kuramaz. Düşünsene onu sen besliyorsun, gıdası senden..
– Maya’dan sonra tek gözlü ve tek kulaklı biri oldum, çünkü bir gözüm, kulağım hep onda artık..
-Loğusa sendromu diye bir durum gerçekten de varmış. Daha hassaslaşıyorsun, her şeye karşı alıngan oluyorsun..
Röportajın devamını Anne Bebek Dergisi’nin Mayıs sayısında okuyabilirsiniz.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

KAYNAK: hurriyet.com.tr

Woo Magazin ' de Nefise kızı Maya ile birlikte dergi pozu adlı konuyu,
9
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makale‘Survivor’da eleme potası
Sonraki makaleMegastar Tarkan tüm dünyada seviliyor

BİR CEVAP BIRAK