Ana sayfa MAGAZİN Kısmetse Olur evlendirme programında yüzükler takıldı

Kısmetse Olur evlendirme programında yüzükler takıldı

345
0
PAYLAŞ

Kısmetse Olur yeni bölümde, Onur ve Aycan’ın nişan yüzükleri takıldı. Nur ve Batu çifti ise onların yüzüğünü takarak sürpriz yaptı. Batu, yüzüklerini takarken bir kere daha onları çok sevdiklerini dile getirdi.

Kısmetse Olur’da sürprizler devam ediyor. Önceki gün canlı yayınla eve bağlanan Nur ve Batu çifti, Onur ve Aycan’ın nişan merasimi için geldi.

Yaptıkları bu sürpriz ziyaret ile evde büyük ilgi gören Nur ve Batu çifti, Onur ve Aycan’ın nişan yüzüklerini takarken, iyi dileklerde bulunarak ve onları daima desteklerini söyleyerek güne damgasını vurdu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Kısmetse Olur’da İlkay, Melis’e evlenme teklifi etti!

Onur ve Aycan’ın bu mutlu anlarına ise Didem, Gamze ve Rabia eşlik etmedi. Bu duygusal anlar karşısında gözyaşlarını tutamayan Gamze ise ağlamaya başladı.

Aycan, bu mutlu günlerinde yanlarında olmayan diğer adaylara da sitem etti.

Kısmetse Olur’da sürpriz var

Woo Magazin ' de Kısmetse Olur evlendirme programında yüzükler takıldı adlı konuyu,
345
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleÜnlü çiftlerden düğün hazırlıkları
Sonraki makaleEski işletmeci aşık oldu

BİR CEVAP BIRAK