Ana sayfa MAGAZİN Yoğun bakımdaki İbrahim Erkal’ın son durum açıklaması

Yoğun bakımdaki İbrahim Erkal’ın son durum açıklaması

16
0
PAYLAŞ

Ünlü şarkıcı İbrahim Erkal’ın son durumuna dair hastaneden açıklama geldi.

İstanbul’daki evinin otoparkında baygın halde bulunan ve apar topar hastaneye kaldırılan İbrahim Erkal’ın beyin kanamasının ardından gerçekleşen ameliyatı sonrasındaki uyutulma süreci devam ediyor.

Hastaneden yapılan açıklamada 9 gündür yoğun bakım servisinde tedavisi süren Erkal’ın beynindeki kanamanın durdurulmasına rağmen ödeminin devam ettiği belirtildi. Erkal’ın yapılan günlük kontrollerinde beyninde oluşan ödemin geriye gitmediği kalbinin çalışmasına rağmen makineye bağlı olarak tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Duymayan Kalmasın programına katılan kardeşi Abdullah Erkal da “Ağabeyim şu an yoğun bakımda uyutuluyor, Türkiye halkından dua bekliyoruz” açıklamasında bulundu.

İbrahim Erkal’ın soruşturmasında cinayet masası devrede

İbrahim Erkal’ın beyin kanaması geçirmeden önceki son görüntüleri!

Woo Magazin ' de Yoğun bakımdaki İbrahim Erkal’ın son durum açıklaması adlı konuyu,
16
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleAsena’nın davaları bitmek bilmedi
Sonraki makaleSevilen dizi kadrosuna yeni oyuncu katıldı

BİR CEVAP BIRAK