Ana sayfa MAGAZİN Başarılı ve sevilen oyuncu İlker Kaleli oynayacağı yeni filmden ayrıldı

Başarılı ve sevilen oyuncu İlker Kaleli oynayacağı yeni filmden ayrıldı

15
0
PAYLAŞ

İlker Kaleli’nin başrolünü Beren Saat’le paylaşacağı “Tren” adlı filminden ayrıldığı ortaya çıktı. Yapım şirketi şimdi Saat’e eşlik edecek yeni bir erkek oyuncu arayışına girdi.

İlker Kaleli, Beren Saat’le başrolü paylaşacağı “Tren” filminin çekim tarihi değişince projeden ayrıldı. Yapım şirketi şimdi Saat’e eşlik edecek yeni bir erkek oyuncu arayışına girdi.

“Poyraz Karayel” dizisinin final yapmasının ardından sevgilisi Burçin Terzioğlu’yla uzun bir tatile çıkan İlker Kaleli, tatil dönüşü “Tren” filmi için kamera karşısına geçecekti. Ancak mayıs ayında yapılacak çekimler ileri bir tarihe ertelenince planlar değişti. Kaleli, aynı tarihlerde çekilecek başka bir projeyle de anlaşma yaptığından filmin kadrosundan ayrılmak zorunda kaldı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Yapım şirketi “Tren”de başrolü üstlenen Beren Saat’e yeni partner arayışına girdi.

Ozan Açıktan’ın senaryosunu İsveç yapımı bir sinema filminden esinlenerek yazdığı “Tren”de hikaye bir tren vagonunda geçecek. BKM yapımı “Tren” filminde Açıktan, bir kadın ve bir erkeğin yolculuk hikayesini beyazperdeye taşıyacak ve ayrıca filmin yönetmen koltuğunda da oturacak.

BİR CEVAP BIRAK