Ana sayfa MAGAZİN Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural bir alışveriş merkezinde karşılaştılar

Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural bir alışveriş merkezinde karşılaştılar

336
0
PAYLAŞ

Kaan Tangöze’nin eski eşi Seçkin Piriler ile bu ayrılığa sebep gösterilen Kıvılcım Ural, önceki gün Cihangir’deki bir kafede karşı karşıya geldi, tansiyon yükseldi. Seçkin Piriler, daha önce konuk olduğu Renkli Sayfalar programında ” Kıvılcım’ı hiçbir yerde görmek istemiyorum. Kendimden korkuyorum çünkü. O an neler yapabileceğimi kestiremiyorum. Çok isterim gülüp geçmeyi ama psikolojim buna izin vermez.” demişti.

Kıvılcım az daha yangına dönüşüyordu! Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural önceki akşam Cihangir’de bir kafede karşılaştı. İkilinin, “Önce o çıksın” inatlaşması 5 saat sürdü. Seçkin Piriler, çocuklarının babası Kaan Tangöze’nin kendisini aldattığı Kıvılcım Ural’la Cihangir’de pişti oldu. İkili, mekânda karşılıklı masalarda oturdu. Yüksek sesle konuşup birbirlerine göndermelerde bulunan Piriler ile Ural arasında “Önce o çıksın” inatlaşması yaşandı. Birbirlerine sert bakışlar atan ikilinin inadı yaklaşık 5 saat sürdü. Uzun bekleyişin ardından pes eden isim Piriler oldu. Piriler, “Kaan Bey’in sevgilisiyle çok yakın oturuyordunuz” yorumuna “Görmedim, göz göze falan gelmedim” diye karşılık verdi. Ondan uzun süre sonra ise Kıvılcım Ural çıktı. Habercilerin “yuva yıkan kadın” yakıştırmasıyla ilgili soruları Ural’ı kızdırdı: “Asla öyle bir şey olamaz. Hiçbir yuva tek başına yıkılmıyor, ben de kimsenin yuvasını yıkmadım.”

Kaynak: haberturk.com

Woo Magazin ' de Seçkin Piriler ile Kıvılcım Ural bir alışveriş merkezinde karşılaştılar adlı konuyu,
336
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleBegüm Öner’in intikamı
Sonraki makaleEbru Gündeş’ten estetik itirafı

BİR CEVAP BIRAK