Ana sayfa MAGAZİN Hadise anne olmak istediğini aıkladı

Hadise anne olmak istediğini aıkladı

177
0
PAYLAŞ

Hadise, Demet Akalın ve Gülşen gibi anne olmak istediğini söyledi.

Türk pop müziğinin başarılı isimlerinden Hadise ve Demet Akalın, önceki gün Zorlu Alışveriş Merkezi’nde bir araya geldiler. AVM’de ilk olarak günün erken saatlerinde Demet Akalın, kızı Hira ile birlikte geldi. Sonrasında Hadise’nin de AVM’ye gelmesiyle birlikte İstanbul Morini’de bir araya gelen ikiliye Gülşen’in de dahil olması, “Pop müziğin devleri bir araya geldi” yorumlarına neden oldu. Keyifli günün sonunda mekandan ilk ayrılan Hadise yaptığı açıklamada; “Üç yakın arkadaş, yakın dostlar bir araya geldik. Yaz ayları öncesinde sürpriz projelerimiz olabilir. Hem arkadaşça sohbet ettik, hem de iş konuştuk” dedi.

Devler burada Hande nerede?

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Son olarak güzel şarkıcı Hadise’nin iki anne Demet Akalın ve Gülşen’in yanında tek bekar olmasının sorulması üzerine; “İkisi de çok güzel anneler. Çocukları aynı şekilde dünya tatlısı, ben zaten çocukları çok seven birisiyim. Şu anda hayatımda kimse yok, evlilik de yok, dolayısıyla çocuk beklentim de yok. Ama elbette ilerleyen zamanlarda ben de anne olmak isterim.” açıklamasında bulundu.

Devler buluşması! Demet Akalın, Gülşen ve Hadise…

Woo Magazin ' de Hadise anne olmak istediğini aıkladı adlı konuyu,
177
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSeda Bakan Cem Yılmaz’la yeni bir filmde
Sonraki makaleHande hariç devler buluşması gerçekleşti

BİR CEVAP BIRAK