Ana sayfa MAGAZİN Esra Erol’a evlilik programlarının kapatılmasına dair tepki yağdı

Esra Erol’a evlilik programlarının kapatılmasına dair tepki yağdı

78
0
PAYLAŞ

Esra Erol’un kaldırılacağı açıklanmasına rağmen “İzdivaç programını bırakıyorum” diye açıklama yapması tepki çekti. Cengiz Semercioğlu, Erol’a “Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok “Bu işi yapmayacağım” diyorsunuz” diye çıkıştı.

İzdivaç programlarının kaldırılacağı neredeyse kesinleşti. Devlet bu konuda çalışmalara başladı. Son olarak Numan Kurtulmuş konuşmasında evlilik programlarının kaldırılacağını kesin bir dille söyledi. Bu açıklamanın ardından Esra Erol sazı eline aldı ve canlı yayında zaten kaldırılmasına kesin gözüyle bakılan programı önümüzdeki sezon yapmayacağını açıkladı.

Konuyla ilgili bugün Cengiz Semercioğlu, Kelebek’teki köşesinden “Yapma Esra” başlığı ile bir yazı kaleme aldı. Semercioğlu, yazısında Esra Erol’a “Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok “Bu işi yapmayacağım”, yok “Çamurla yaşayamam” falan diyorsunuz… Lütfen yapma Esra..” diye seslendi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

İşte Cengiz Semercioğlu’nun o yazısı:

Esra Erol, benim sevdiğim ve programlarına verdiği emeği her zaman alkışladığım bir arkadaşım.

Ama her seferinde yaptığı “Ben bu programı bırakacağım. Ben bu çamurun içinde yer almam” türünden açıklamaları inandırıcılığını kaybetti artık.

Fox TV’de olduğu yıllardan beri evlilik programı sunmayacağını söylüyor, hatta o dönemde ufak çaplı bir değişikliğe bile gitmişti.

Ama baktı olmuyor, yeniden ‘hard core’ izdivaca döndü, hatta üzerine bir de atv’ye transfer oldu.

İstemiyorsan yapma sevgili Esra…

Kimse silah zoruyla sana bu programı yaptırmıyor.

Bu tartışmalar yeni değil ki. Bu kadar nefret ettiysen işten, keşke sezon başında sözleşmeni uzatmasaydın, “Ben bu işi yapmak istemiyorum” deseydin.

Günlük 80-100 bin lira para kazanıyorsunuz, sonra kalkıp yok “Bu işi yapmayacağım”, yok “Çamurla yaşayamam” falan diyorsunuz…

Lütfen yapma Esra… Ya işi bırak ya sessiz kal…

BİR CEVAP BIRAK