Ana sayfa MAGAZİN Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Ozan Doğulu’nu korudu

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Ozan Doğulu’nu korudu

382
0
PAYLAŞ

Kenan Doğulu, abisi Ozan Doğulu’ya sahip çıktı. Ozan Doğulu’nun eşi Ece Doğulu’yu aldattığı yönünde çıkan haberler için “Çok saçma” dedi.

Beren Saat ve Kenan Doğulu önceki akşam aileleri ile birlikte Beyoğlu’nda bir mekanda eğlendiler. Beren Saat’in annesi Ayla Saat’in ve Kenan Doğulu’nun kardeşi Canan Doğulu’nun eşi Emre Özdemir’in doğum günlerini kutlayan aile geccenin geç saatlerinde mekandan hep birlikte ayrıldı. Beren Saat’in annesi ve anneannesi aynı araca bindi. Anne Saat, “Güzel bir gecceydi. Çok mutlu olduk” dedi. İçeriden el ele çıkan Kenan Doğulu ve Beren Saat’e Ozan Doğulu’nun eşini aldattığı yönünde çıkan haberler soruldu. Abisi hakkında gelen bu soruya cevap veren Kenan Doğulu, “O çok saçma bir haber. Yılların arkadaşlığı ve anlık yanlış bir fotoğraf karesi. Kimse inanmasın” dedi.

Woo Magazin ' de Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu Ozan Doğulu’nu korudu adlı konuyu,
382
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleNilüfer yeni klibi için kamera karşısına geçti
Sonraki makaleAsena Atalay isyan etti

BİR CEVAP BIRAK