Ana sayfa MAGAZİN Kaza yapılan araba satışa çıktı

Kaza yapılan araba satışa çıktı

183
0
PAYLAŞ

Sinan Çetin’in oğlu Rüzgar Çetin’in geçen sene Ocak ayında Beşiktaş’ta yaptığı kazada kullandığı aracı satışa çıkarıldı.

Rüzgar Çetin’in geçen yıl bir polisin ölümüne, bir polisin yaralanmasına neden olduğu kazada kullandığı lüks otomobil internette ‘ünlü birisinin aracı’ ifadesiyle satışa çıkarıldı.

İstanbul Beşiktaş’da geçen yıl 29 Ocak’ta meydana gelen kzada Rüzgar Çetin, alkollü olarak kullandığı otomobiliyle karşı yönden gelen polisin aracına çarptı. Kazada polis memuru İsmet Fatih Alagöz şehit olurken, Emre Tetik ağır yaralandı. Çetin 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırılsa da tutuklu kaldığı süre, aldığı ceza miktarı ve mağdurların şikayetinden vazgeçmesi nedeniyle 9 ay hapis yattıktan sonra geçen ekimde tahliye oldu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Rüzgar Çetin ortaya çıktı!

Kazanın üzerinden 14 ay geçtikten sonra Çetin’in özel plakalı aracı için internetteki bir alışveriş sitesinde satılık ilanı verildiği ortaya çıktı. İzmir’deki bir oto galerisi tarafından 152 bin 500 TL’ye satışa çıkarılan aracın kazada aldığı hasarın kısmen giderildiği, ancak hava yastıklarının kaza anında açıldığı haliyle durduğu görüldü. Galerinin ilanın açıklaması bölümünde, “Özel plakalı, ünlü birisinin aracı” ifadesi dikkat çekti.

Rüzgar Çetin’e muşta ile yaralama davası

Aracın Rüzgar Çetin tarafından galeriye mi satıldığı yoksa satışın komisyon karşılığında Rüzgar Çetin adına mı yapıldığı ise bilinmiyor.

İşte Rüzgar Çetin’e verilen ceza!

Kaynak: haberturk.com

Woo Magazin ' de Kaza yapılan araba satışa çıktı adlı konuyu,
183
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleUsta oyuncu Mustafa Alabora doğum gününü kutladı
Sonraki makaleSevilen oyuncu Haluk Bilginer yeniden ekranlarda

BİR CEVAP BIRAK