Ana sayfa MAGAZİN Öykü Serter Bahar Candan’a Daha Fazla Dayanamadı

Öykü Serter Bahar Candan’a Daha Fazla Dayanamadı

60
0
PAYLAŞ

14 mart salı günü yayınlanan İşte Benim Stilim’de Bahar Candan’ın Emine’ye “Emine kadın” demesi ve ismini küçümsemesi üzerine tepki gösteren yarışmacı Emine sinirlerine hakim olamadı ve stüdyoda herkes bir anda gerildi. 

Bahar candan’ın daha sonra ayağa kalkıp Emine’nin üstüne yürümesi üzerine çıkan tartışma araya yapım ekibinin girmesi sonucu ancak yatıştırılabildi. İki yarışmacı Öykü Serter’in isteğiyle stüdyodan çıkarıldı. 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Yarışmacıların sakinleşip gelmesinden sonra söz alan Bahar Candan ‘ben burada ailemi temsil ediyorum’ deyince Öykü Serter çileden çıktı ve Candan’a çok sert sözler söyledi.
 
ÖYKÜ SERTER SERT ÇIKTI

İşte o olay açıklamalar: 

“Aileni buradan temsil değil bayağı teslim ediyorsun burada. İkincisi haksızlık diyorsan burada Emine haklı. Tahrik edici oluyorsun. Burada sebep olduğun manzara hiç birimizin maruz kalmak zorunda olduğu bir manzara değil. Ben kendi adıma bundan sonra seninle asla ve asla uyarı da dahil olmak üzere muhattap olmayacağım.”

Bu sözler üzerine jüri üyelerinin de Emine’ye hak vermesiyle Bahar Candan ‘ben sıkıldım gitmek istiyorum’ dedi ve Nur Yerlitaş’ta güle güle diyerek tartışmayı noktaladı. (posta)

işte benim stilim, bahar candan, Öykü Serter

Woo Magazin ' de Öykü Serter Bahar Candan’a Daha Fazla Dayanamadı adlı konuyu,
60
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleRüzgar Erkoçlar Baba Olmak İstiyor
Sonraki makaleMükemmel Fotoğrafın Peşinde

BİR CEVAP BIRAK