Ana sayfa MAGAZİN Ünlü Çift Amerikalı Şarkıcı Pitbull’un Klibinde!

Ünlü Çift Amerikalı Şarkıcı Pitbull’un Klibinde!

84
0
PAYLAŞ

Murat Yıldırım evliliği İmane Elbani’ye uğurlu geldi. Evlendikten hemen sonra birçok reklam teklifi alan Faslı yenge, şimdi de eşiyle birlikte Pitbull ve Jessica Sutta’nın klibinde rol aldı. 

TEKLİF YAĞIYOR

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Ortadoğu ve Balkanlar’da da geniş bir hayran kitlesine sahip olan Yıldırım’la ‘When A Girl Loves A Boy’ şarkısının klibinde oynayan İmane Elbani için bu teklif ilk değil. Güzel oyuncuya daha önce de Orta Asya’nın ardından Kuzey Afrika ülkesi Fas’a açılan ünlü bir giyim markasının reklamlarında oynaması için teklif götürülmüştü. Faslı güzeli hem Türkiye’de hem de kendi ülkesinde marka yüzü yapmak isteyen firma, Elbani’ye 30 saniyelik reklam için de 500 bin lira teklif etmişti. 

Woo Magazin ' de Ünlü Çift Amerikalı Şarkıcı Pitbull’un Klibinde! adlı konuyu,
84
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSevilen şarkıcı Halil Sezai Ferdi Tayfur’a sürpriz yaptı
Sonraki makale‘Genç Yaşta Evlenmem’

BİR CEVAP BIRAK