Ana sayfa MAGAZİN Survivor eski yarışmacısı Yiğit İzik sosyla medyadaki sorulara sert yanıt verdi

Survivor eski yarışmacısı Yiğit İzik sosyla medyadaki sorulara sert yanıt verdi

434
0
PAYLAŞ

Eşine ‘Annesi gibi’ denen Yiğit İzik: ‘Herkes haddini bilecek’

Survivor 2017 Gönüllüler takımından erken elenen isimlerden biri Yiğit İzik. Yarışma performansının çok iyi olmaması nedeniyle takım arkadaşı Volkan tarafından ismi söylendi ve elenmişti. İzmir’de yaşayan genç yarışmacı instagram’dan paylaştığı fotoğraf ile magazin gündemine oturdu. Eşi Aslıhan Bilge İzik ile fotoğrafını paylaşan Yiğit İzik’e hayranları, “fotoğraftaki kişi annen mi?” diye sormuştu.

Yiğit İzik bu yorumlar üzerine sessizliğini bozdu. İzik, eşi Aslıhan Bile İzik hakkında yorum yapanlara instagram üzerinden tokat gibi cevap verdi, eşinin arkasında durdu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Miss&Mr Model Of Turkey 2009 birincisi olan Yiğit İzik 2 yıldır Aslıhan Bilge İzik ile evli.

Hayranları tarafından, “evliymiş, annesi gibi” yorumlar yapılsa da Yiğit İzik eşine hayran olduğunu bir kez daha dile getirmişti.

Yorumların ardı arkası kesilmeyince Yiğit İzik kendi instagram hesabından eşi Aslıhan Bilge İzik ile birlikte bu fotoğrafı paylaştı. Ardından tokat niteliğinde cevap verdi.

İŞTE YİĞİT İZİK’İN O PAYLAŞIMI;
“Bir sabah uyanırsınız; ya bir ‘keşke’ sinizdir yada bir ‘neyse’… ve gün biter; ya ‘her şey’sinizdir yada’hiç kimse’… Ben onunla herşey olmayı seçtim.. Kendimle ilgili eleştiriye her zaman açığım ama eşimle ilgili yorum yaparken herkes haddini bilecek..”

Kaynak:internethaber.com

Woo Magazin ' de Survivor eski yarışmacısı Yiğit İzik sosyla medyadaki sorulara sert yanıt verdi adlı konuyu,
434
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleVatanım Sensin’ dizisine sürpriz bir oyuncu dahil oldu
Sonraki makaleEngin Akyürek doğum gününü kutladı

BİR CEVAP BIRAK