Ana sayfa MAGAZİN Hadise sosyal medyadan annesinin doğum gününü kutladı

Hadise sosyal medyadan annesinin doğum gününü kutladı

519
0
PAYLAŞ

Hadise annesinin doğum gününü Instagram’dan yayınladığı bir mesajla kutladı!

‘O Ses Türkiye’ yarışmasında jüri üyeliği yapan güzel popçu Hadise annesi Gülnihal Açıkgöz’ün doğum günü sebebiyle Instagram sayfasından bir mesaj yayınladı. Annesinin gençlik yıllarından bir kareyi takipçileri ile paylaşan Hadise altına şunları yazdı:

Hakan Sabancı doğum gününü kutladı

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

“Iyiki doğdun annem. Bu resim deli gibi çalıştığın gençlik yıllarından bir kare. Sanırım Hülya Derya Murat ve ben deli gibi çalışmayı, kendi ayaklarımızın üstünde durmayı kimseler mahçup olmamayı senden öğrenmişiz… İyi ki bizi böyle büyütmüşsün. Zorlandın mı? Evet. Yoruldun mu? Evet. Sen bizi büyüttün sen bizi biz yapan tek kadınsın. Artık sen bize değil biz sana bakıyoruz sen yorulma sen mutlu ol sen rahatla ve hayatını yaşa diye. Senin sayende biz biz olduk anam. Allah seni başımızdan eksik etmesin… Seni seviyorum melek annem. Happy Birtday Mommy We Love you”

Hadise: Erkekler şöhretimden korkuyor!

Woo Magazin ' de Hadise sosyal medyadan annesinin doğum gününü kutladı adlı konuyu,
519
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleHadise’den aşk itirafı
Sonraki makaleBerk Oktay ‘Savaşçı’ adlı yeni dizide rok

BİR CEVAP BIRAK