Ana sayfa MAGAZİN Doğukan Manço küçük kaza atlattı

Doğukan Manço küçük kaza atlattı

314
0
PAYLAŞ

Barış Manço’nun oğlu ünlü sanatçı Doğukan Manço, Halkalı Atatürk Caddesi’nde kullandığı minibüsle seyir halinde giderken, bir araç minibüsün arkasında bulunan römorka çarptı. Çarpma sonrası sinirle araçtan inen Manço, bir süre römorkta hasar olup olmadığına baktı.

MADDİ HASAR OLUŞTU

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Manço’ya çarpan araç sürücüsü de otomobilden inerek, hasara baktı. Doğukan Manço’nun aracında ve römorkta bir hasar oluşmazken, diğer araçta büyük çapta hasar meydana geldi. Manço ve diğer sürücü ilk önce araçlarının fotoğrafını çektikten sonra, tutanak tutmak için uzun süre kaza tutanağı aradı. Başka bir sürücünün kaza tutanağı vermesinin ardından Doğukan Manço ve ona çarpan aracın sürücüsü tutanak tuttu.

GERGİNLİĞİ ÇABUK GEÇTİ

Bu sırada Doğukan Manço’nun oldukça sinirli olduğu gözlenirken, kendisini görüntüleyen basın mensuplarına, “Çekmeyin” diye tepki gösterdi. Kaza tutanağının tutulmasının ardından Doğukan Manço, araç sürücüsü ve kendisine yardım eden basın mensuplarına teşekkür etti.

DOĞUKAN MANÇO’YU TANIMADI

Doğukan Manço’nun aracına çarpan sürücü ise basın mensuplarının çarptığı aracın sahibinin Doğukan Manço olduğunu söylemesi üzerine büyük şaşkınlık yaşadı. Sürücü, “Tanımadım. Şimdi fark ettim. Ama römork gözükmüyor. O yüzden çarptım. Ama Doğukan Manço’yu tanımadım” dedi. 

Doğukan Manço, trafik kazası

BİR CEVAP BIRAK