Ana sayfa MAGAZİN ABD’li Bakanın Nişanlısının oynadığı filmden görüntüler olay oldu

ABD’li Bakanın Nişanlısının oynadığı filmden görüntüler olay oldu

322
0
PAYLAŞ

ABD’de Trump kabinesinin yeni Hazine Bakanı Steve Mnuchin’in nişanlısı Louise Linton’ın oynadığı son filmin görüntüleri uluslararası basında manşetlere taşındı.

BÜYÜK YANKI UYANDIRDI
 
İskoç asıllı aktris Louise Linton’ın, son filmi Intruder’da (Davetsiz Misafir) rol aldığı cesur sahnelerden kareler, başta İngiliz gazetesi  Daily Mail olmak üzere, birçok gazetede yer aldı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

TRUMP KARŞITI ŞARKICI DA ROL ALIYOR
 
ABD’de geçen Haziran vizyona giren filmde, 35 yaşındaki aktrisin yanı sıra ünlü şarkıcı Moby de rol alıyor.  Daily Mail, Moby’nin Trump karşıtı açıklamalarıyla tanındığını hatırlattı.

HAZİNE BAKANLIĞINA GETİRİLEN EN ZENGİN İSİM
 
Yaklaşık 400 milyon dolarlık servetiyle ABD’de hazine bakanlığına getirilen en zengin isim olarak tarihe geçen eski bankacı ve film yapımcısı Mnuchin, geçen hafta  Beyaz Saray’da yemin ederek resmen görevine başlamıştı.

YEMİN TÖRENİNDE BOY GÖSTERMİŞTİ
 
Mnuchin’in, Oval Ofis’te ABD Başkanı  Donald Trump huzurunda yemin ettiği törende, Louise Linton da nişanlısını yalnız bırakmamıştı.

(kaynak)

Hazine Bakanı,Steve Mnuchin,Louise Linton,davetsiz misafir,cesur sahneler

Woo Magazin ' de ABD’li Bakanın Nişanlısının oynadığı filmden görüntüler olay oldu adlı konuyu,
322
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleKendall Jenner Semt Pazarında görüntülendi
Sonraki makaleZerrin Özer’in sağlık durumu sevenlerini üzdü

BİR CEVAP BIRAK