Ana sayfa MAGAZİN Uçak üreticisi Boeing geliştirilmiş yeni modeli tanıttı

Uçak üreticisi Boeing geliştirilmiş yeni modeli tanıttı

314
0
PAYLAŞ

ABD merkezli uçak üreticisi Boeing 787 Dreamliner modelinin geliştirilmiş hali olan 787-10 Dreamliner yolcu uçağını tanıttı. 

2009 yılında kullanıma giren 787 Dreamliner’ın yeni modeli 787-10 Dreamliner’ın lansmanına ABD Başkanı Donald Trump da katıldı. 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Şirketin Güney Karolina eyalatinde bulunan tesisinde gerçekleşen lansman ile ilk defa görücüye çıkan 787-10 Dreamliner, 787-9’dan 5.5 metre daha uzun bir yapıya sahip. 

787 serisinin üçüncü ve en yeni üyesi olan model bu sayede 40 ek yolcunun yanı sıra yüzde 15 daha fazla yük taşıma imkanı sunuyor. 

Yeni model aralarında British ve Singapore Hava Yolları’nın da yer aldığı toplamda 9 hava yolu şirketinden 149 sipariş aldı.

Woo Magazin ' de Uçak üreticisi Boeing geliştirilmiş yeni modeli tanıttı adlı konuyu,
314
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleİddianı kayb eden gazete yiyecek dedi ve yedi
Sonraki makaleRecep İvedik 5, Silence Filmini Tokatladı

BİR CEVAP BIRAK