Ana sayfa MAGAZİN Ayşe Hatun Önal Süründüğünü Açıkladı

Ayşe Hatun Önal Süründüğünü Açıkladı

390
0
PAYLAŞ

‘Selam Dengesiz’ adıyla çıkardığı yeni albümü bir saat içinde en çok indirilen 10 şarkı arasına giren Ayşe Hatun Önal, katıldığı bir canlı yayında soruları yanıtladı.

Başarısının sırrını, “Başarının peşinde koşan biri değilim, başarı beni takip ediyor. Bir felsefem vardır: ‘Ya dört dörtlük yaşarsın ya da üç buçuk atarsın!’ Yani korkularınla yaşarsan aklın bir yere takılır ama korkularından arınırsan her şey yolunda gider” sözleriyle açıkladı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

 

38 yaşındaki şarkıcı, zorluklardan yılmadığını söyleyerek, “Sürünmek bana ilham veriyor. Ben de zaman zaman bunu hissediyorum. Sürünmek bazen hiç düşünmediğiniz kadar iyi gelebiliyor” ifadesini kullandı.

 

“Annem çok güçlü bir karakterdi” diyen Önal, “Beni korkuyla yetiştirmediği için, Adanalı da olmanın etkisiyle hep erkek Fatma oldum. Annem kimseye hesap vermez, kimseyi umursamaz, ben de öyleyimdir. Kimseye eyvallahım yoktur. Kafamın estiğini yaparım” şeklinde konuştu.

 

‘Olay’ adlı şarkısına dünyanın önde gelen festivallerinden Burning Man’da klip çeken Önal, “Orası bambaşka bir yer, sadece bir müzik festivali değil. Teknoloji, sanat ve müziği bir araya getiren bir festival. Klipteki kostümlerim ABD’de Burning Man’e giden birçok dünya yıldızını giydiren Punk Steven Couture’un tasarımlarıydı. Konaklama, stilinin hazırlığı, klip çekimi derken bir araba parası harcadım” dedi.

BİR CEVAP BIRAK