Ana sayfa MAGAZİN Asena Atalay boşandığı eşinden istekleri bitmiyor

Asena Atalay boşandığı eşinden istekleri bitmiyor

367
0
PAYLAŞ

Caner Erkin’in boşandığı eski eşi Asena Atalay’ın istediği nafaka ve tazminatlar, magazin gündemini meşgul etmeye devam ediyor.

Esin Övet, Oben Budak, Reşat Balcıoğlu, İpek Durkal, Kadir Kaymakçı, Bülent İpek gibi magazin yazarları, bu konuyu yorumlayanlar arasında.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İşte magazincilerin gözünden Asena Atalay’ın bitmeyen isteklerinin nedeni…

Oben Budak: Herkes biliyor ki Caner Erkin evlenmese, Asena bu kavgayı sürdürmeyecekti. Hırsını bu şekilde çıkarmamalı, aşırı belli oluyor.

Esin Övet: Asena ya bir şeye çok kızdı, ya da Caner evlendiği için kıskançlıktan yapıyor. Tuhaf değil mi? Boşanırken her şey gayet iyiydi. Sonra bir anda mahkemeler, atışmalar… Caner yıllarca sustu ve sonra konuşmaya başladı. Asıl belgelerle konuşmaya başlarsa eski defterler de açılacak. Asena da bunun farkındadır ve ona göre yol alıyordur diye düşünüyorum. Yine de çok çirkin olaylar oluyor.

Reşat Balcıoğlu: Kaçan balık büyük olur. Asena Hanım, Caner ile evliyken milyon dolarlık otomobillerle lüks alışverişler yapıyor, objektiflere gülümseyerek pozlar veriyordu. Ne oldu? Öküz öldü, ortaklık bitti. “Caner’i nasıl kaptırdım” diye hırsından çatlıyor herhalde.

Mal paylaşımında Caner bence karşı dava açmalı ve “Ben evliyken daha başarılı daha verimli bir futbolcu olabilirdim ama eşim Asena yüzünden imajım bozuldu, özel hayatım futbol hayatımın önüne geçti. Fiyatımı düşürdü. Davacıyım ve tazminat istiyorum” demeli.

İpek Durkal: Sosyal medyada biri demiş ki, “Yakında Şükran’ın da yarısını isteyecek…” Çok güldüm ama maalesef durum bu.

Kadir Kaymakçı: Asena Atalay’ın boşanırken aklı neredeymiş? Belki haklılık payı da vardır ama bunları Caner’in Şükran Ovalı’yla mutlu evliliği sonrası yapması akıllara ‘kıskançlık’ konusunu getiriyor ister istemez. Sanki biraz etrafının gazına geliyormuş gibi hissediyorum.

Bülent İpek: Ne güzel anlaşarak boşanmışlardı ve örnek boşanma diye parmakla gösteriyorduk. Caner, Şükran’la evlenince her şey değişti sanki. Asena nafakayı beşe katlamak istiyor. Şükran’la çocukları olursa, Caner’in mal varlığının tamamını mı isteyecek.

Woo Magazin ' de Asena Atalay boşandığı eşinden istekleri bitmiyor adlı konuyu,
367
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleRecep İvedik 5, Silence Filmini Tokatladı
Sonraki makalePelin Karahan’nın eşi verdiği sözü tuttu

BİR CEVAP BIRAK