Ana sayfa MAGAZİN Çelik İyi Günde Kötü Günde Albümü Bomba Gibi Şarkılarıyla

Çelik İyi Günde Kötü Günde Albümü Bomba Gibi Şarkılarıyla

198
0
PAYLAŞ

Çelik İyi Günde Kötü Günde Albümü Bomba Gibi Şarkılarıyla, Herkesi ve ESKİ ÇELİK’ÇİLERİ HEYECANLANDIRIYOR !

Yıllardır kendine has söylemi yorumu olan Çeliğin son albümü iyi günde kötü günde eski ve yeni hayranlarını bir araya topladı. Eski Çelik dinleyicileri aynı tadı aldıklarını dile getirirken , sosyal medya da yeni Çelik hayranları da oldukça sevdiklerini dile getiriyor.

Biz Woo Magazin ekibi olarak bu albümü çok sevdik,

Çelik İyi Günde Kötü Günde Albümden Şarkıları Dinlemek İçin Lütfen Aşağıdaki Tanıtımı İzleyin;
Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Bu albümde ki YERLERDEYİM şarkısının Klibini İzlemek İçin Aşağıdaki Videoya Tıklayınız;

İlk albümünden bu yana onlarca hit şarkıya imza atan Çelik‘in, Arpej Yapım etiketiyle müzik severlerin beğenisine sunduğu ‘İyi Günde Kötü Günde‘ albümündeki tüm şarkıların sözü ve bestesi kendisine ait.

Albümdeki şarkıların aranjelerinde İskender Paydaş, Cüneyt Yalmaz yer alırken, bir şarkının aranjesini de Çelik kendisi yaptı. Albüm 17 Şubat Cuma günü tüm dijital platformlarda ve müzik marketlerde yerini alıyor.

Albümün ilk video klibi ‘Yerlerdeyim’ isimli şarkıya Gökhan Palas yönetmenliğinde çekildi. Tarabya ve Cihangir gibi İstanbul’un güzide semtlerinde gerçekleşen klip çalışmasında, Avusturya ve İngiltere uyruklu 4 fotomodel Çelik’e eşlik etti. ‘Yerlerdeyim’ şarkısının klip senaryosunda ise depresyondaki kadınlar anlatıldı.

 

ALBÜM NE ZAMAN ÇIKIYOR ?

Albüm 17 Şubat Cuma günü itibariyle iTunes ve Tüm Müzik Marketlerde artık alıma hazır durumda olucak.

 

__
Kısaca Çelik Erişçi Kimdir ? :

12 Mayıs 1966 yılında İstanbul, Silahtar’da doğdu.

Anadolu Üniversitesi Maliye Bölümü’nü kazandı. Ancak ailesinden gizli olarak konservatuar sınavlarına girdi. Akademik kariyerine 1985’te İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı, Temel Bilimler Bölümü’nde kontrbas eğitimi ile başladı.

Akademik kariyeri ve profesyonel kariyeri hızlı başladı. Taksim- Maksim gazino sahnesinde, Elma Kabarede Müjdat Gezen, Rahmetli Cenk Koray, Ayşen Gruda gibi çok büyük isimlerle çalışma imkanı buldu.
2002 yılında Müjdat Gezen’in Efendy Show Theatre için hazırladığı “Kabare Tri Peypırs” da Müjdat Gezen, Nükhet Duru, Ayşen Gruda, İlhan Daner, Ateşböceği Ercan ve gibi birçok usta sanatçıyla sahne aldı.

2004 yılında yayınlanmış “Yumuşakçalar ve Diplomasi” isimli bir kitabı bulunmaktadır.

Müzik kariyeri devam ederken, İzel ve Ercan ile bir araya gelerek İZEL ÇELİK ERCAN grubunu kurdu. Özledim albümü çıktığı yıl Hürriyet gazetesi tarafından Yılın grubu ödülüne layık görüldü..
Şöhreti yeni tanımaya başlarken bir yandan da İTÜ Sosyal Bilimler Enstitüsünde Yüksek Lisansımı tamamladı ve yüksek notla bitirdiği için de yine İTÜ Sosyal Bilimlerde doktora hakkı kazandı.

Sırasıyla 1994 Ateşteyim, 1995 Benimle kal, 1996 Yaman sevda, 1997 Sevdan gözümün bebeği, 1998 Sevgilerimle, 1999 Onu düşünürken, 2000 Unutamam, 2001 Sekizinci – 8 İnci, 2002 Yol, 2003 Affet, 2005 Gariban, 2006 Kod adı aşk, 2011 Kalp gözü, 2012 yılında Milat ve 2013 yılında Best Of Çelik olmak üzere toplam 16 albüme imza atı.

Benimle kal albümdeki “Hercai” isimli şarkısı ile Kral Tv tarafından yılın bestecisi, Hürriyet gazetesi tarafından ise yılın en iyi pop müzik sanatçı ödülü ile onurlandırıldı.

İzel Çeliköz’ün seslendirdiği “Kızımız olacaktı” , Ebru Gündeş’in seslendirdiği “Sen yoluna

Tüm bu çalışmalar sürerken yüksek lisans tezini “Türk pop müziğinde Türk Musîkısi etkileri” başlıklı konu ile tamamladı. Yeniçağ gazetesinde köşe yazıları yazdı.Yine bir müzikal ve bir de kitap yazan sanatçı “Şizoid” isimli müzikalde sahne aldı.

Şu an kendisine ait yeni eserlerden oluşacak ve 2016 yılında çıkartacağı yeni albüm için çalışmalarına devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK