Ana sayfa MAGAZİN Hakan Akkaya, dünya moda tasarımcıları ile birlikte aynı podyuma çıktı

Hakan Akkaya, dünya moda tasarımcıları ile birlikte aynı podyuma çıktı

338
0
PAYLAŞ

Türkiye’nin uluslararası üne sahip moda tasarımcılarından olan Hakan Akkaya “Dünyanın en önemli moda organizasyonu olan New York Fashion Week’de; Victoria Beckham, Anna Sui, Alexander Wang, Tommy Hilfiger, Ralph Laurent, Vera Wang”  gibi  dünya devlerinin yanında Türk modacısı ve gururu olarak  yerini aldı.

Dünyada takip edilen bir Türk modacısının varlığına işaret edilecek, Hakan Akkaya’nın New York Fashion Week ‘de “Freedom- Özgürlük” adını verdiği defilesinde ünlü top modeller Çağla Şikel, Özge Ulusoy, Didem Soydan ve yabancı ünlü top modeller podyuma çıkacak. Yaklaşık 400.000 USD harcanan defilede Hakan Akkaya imzalı 40 özel tasarım dünyaya tanıtılacak. İstanbul’daki  dev Showroom’undan  sonra ikinci Showroom’unu dünyanın en önemli moda merkezi olarak görülen New York’ta  açan Hakan Akkaya’nın bu girişimleri “Hakan Akkaya şimdi  dünyaya  baş  kaldırmaya hazırlanıyor.”  yorumları yapıldı.

Woo Magazin ' de Hakan Akkaya, dünya moda tasarımcıları ile birlikte aynı podyuma çıktı adlı konuyu,
338
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleHakan Peker eşiyle kameralara yakalandı
Sonraki makaleÜnlü türkücü Güler Işık, kanser hastalığını yendikten sonra tesettüre girdi

BİR CEVAP BIRAK