Ana sayfa KADIN VE MODA Kışın Kazak Sevmeyenlere Cool Görünmenin Yolları

Kışın Kazak Sevmeyenlere Cool Görünmenin Yolları

638
0
PAYLAŞ

Şık ve cool bir görünüm elde etmek için kışın en çok tercih ettiğimiz kazakları hangi parçalarla kombinlemeli?

Aslında sadece basit bir kazak.. Ama yaptığınız ufak dokunuşlar sayesinde basit bir kazak ile oldukça şık kombinler elde edebilirsiniz.

Kışın soğuk ve rüzgarlı havalarda içinizi ısıtan kazakları kombinleyeceğiniz bir topuklu ayakkabı, kalem etek, bazen bir saat, bazen de şık bir bot ve ufak detaylar şıklığın anahtarları…

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

İşte aynı anda hem gündelik hem de bir o kadar cool olmanızı sağlayan kazakları kombinlemenin farklı yolları…

 

Salaş kazaklarla çabasız şıklığı yakalamanız sandığınız kadar zor değil. Boyfriend jean ve topuklu ayakkabılarınızla harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

 

Kendinizi içinde en rahat hissedeceğiniz bol ve dökümlü oversized kazaklarınızı midi boy kalem etekle kombinleyin, şıklığınızı botlarınızla tamamlayın.

 

Kışın olmazsa olmazı gri kazaklar… Etek ya da pantolon her parçaya uyum sağlayabilen gri kazaklarınızla her zaman elegan görünmeniz kaçınılmaz…

 

Ofise giderken klasik bir gömlek ve ceket giydiğiniz zamanları geride bırakın… Kalem eteğinizin içine soktuğunuz boğazlı oversized kazağınızla mükemmel bir iş kombini elde edebilirsiniz. Tabii ki tamamlayıcı parçalara dikkat! Topuklu ayakkabı ve şık bir çanta iş kombini için olmazsa olmaz…

 

Bol ve dökümlü kazaklarınızı kumaş pantolonlarla kombinleyerek de harika bir iş kombini ortaya çıkarabilirsiniz.

 

En sevdiklerimizden bir tanesi: Boyfriend jean ve omzu açık kazak! Zarif bir kolye, topuklu ayakkabı ve şık bir çanta ile kombinlediğinizde oldukça elegan bir görünüme kavuşabilirsiniz. Spor ayakkabı ve sırt çantasıyla kombinlediğinizde ise spor şıklığı yakalayabilirsiniz.

 

Kış gardırobunuzda renkli kazaklara bol bol yer açın. Dar paça jeanlerinizle renkli oversized kazaklarınızı kombinleyerek kış aylarında da enerjik görünebilirsiniz.

Kadinvekadin.net özel haberidir.

BİR CEVAP BIRAK