Ana sayfa MAGAZİN Aşkın Nur Yengi İçin Zor Anlar

Aşkın Nur Yengi İçin Zor Anlar

136
0
PAYLAŞ

Aşkın Nur Yengi, boşanmalarına neden olarak gösterdiği eski eşi Haluk Bilginer’in sevgilisi Zerrin Tekindor ile ilk kez yüz yüze geldi.

Şarkıcı Aşkın Nur Yengi ile oyuncu Haluk Bilginer, 2006 yılında nikah masasına oturup 2012’de boşanmıştı. Bilginer, ayrılığın ardından meslektaşı Zerrin Tekindor ile yeni aşka yelken açmıştı. Yengi, boşanmalarının nedeni olarak isim vermeden Tekindor’u işaret etse de Tekindor, “İlişkimiz onlar boşandıktan aylar sonra başladı. Benimle ilgisi yok” diyerek iddiaları reddediyordu.

Haluk Bilginer’in anne acısı

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Son iddiaya göre, Aşkın Nur Yengi ile Zerrin Tekindor’un, ilk kez 2 ay önce karşılaştı.Haluk Bilginer’in 19 Ekim’de İzmir’de vefat eden annesi Bedriye Bilginer’in cenazesine hem Aşkın Nur Yengi hem de Zerrin Tekindor katıldı. Cenazede Tekindor’un Yengi’ye “Başınız sağolsun” yeltendiği fakat ünlü şarkıcının sırtını dönerek konuşmak bile istemedi.

Zerrin Tekindor ‘Evliliği’ duyunca…

Woo Magazin ' de Aşkın Nur Yengi İçin Zor Anlar adlı konuyu,
136
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEbru Şallı, Arda Turan Sorulduğunda Hala Panikliyor
Sonraki makaleZara 2017 Sezonu Kadın Dış Giyim

BİR CEVAP BIRAK