Ana sayfa MAGAZİN Cansu Dere Annelik Yapmak İstemiyorum

Cansu Dere Annelik Yapmak İstemiyorum

122
0
PAYLAŞ

Anne dizisinde yürek yakan Zeynep öğretmen karakterine hayat vere Cansu Dere, dizi ile birlikte sık sık gündeme gelen “annelik” kavramı hakkındaki düşüncelerini açıkladı. Dere, konu hakkında “Yapmak isteyeceğim bir şey değil.” dedi. Detaylar haberimizde…

Star TV ekranlarına Salı akşamı damgasını vuran Anne dizisinde Zeynep öğretmen karakterini canlandıran ünlü oyuncu Cansu Dere, dizinin her hafta yayınlanması ile birlikte gündeme gelen “annelik” kavramı hakkında konuştu ve düşüncelerini açıkladı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

GQ dergisine röportaj veren Cansu Dere, gündemde olan “Doğuran mı, sahip çıkan mı gerçek annedir?” sorusuna yanıt verdi. Cansu Dere, “Aile olmak anneliği daha sağlıklı kılıyor sanırım. Bir insan tek başına aile olmayı seçiyorsa, bunun pek çok zorluğunu göze aldıysa, anneliği gerçekten arzuluyor demektir, ne güzel. Çünkü annelikten kolay kolay vazgeçilmiyor. Yine de benim yapmak isteyeceğim bir şey değil.” diye konuştu.

Başarılı oyuncu Cansu Dere, Star TV ekranlarında Salı akşamları yayınlanan ve her bölümü ile izlenme rekorları kıran “Anne” dizisinde Zeynep öğretmen isimli karaktere hayat veriyor.

Cansu Dere kimdir?

 

Woo Magazin ' de Cansu Dere Annelik Yapmak İstemiyorum adlı konuyu,
122
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleIşın Karaca’dan Yeni Bir Kına Gecesi Daha
Sonraki makaleBedük’ten Hiç Şaşırtmayan İtiraf

BİR CEVAP BIRAK