Ana sayfa MAGAZİN Ufuk Özkan Cevahir İsminden Bir Türlü Kurtulamadım

Ufuk Özkan Cevahir İsminden Bir Türlü Kurtulamadım

119
0
PAYLAŞ

Ersoy Güler’in yazıp yönettiği, başrollerini Burçin Bildik, Ufuk Özkan, Lale Başar, Murat Kocacık, Emrah Özdilek, Gamze Aydoğdu, Gizem Koçak ve İlkim Dağ’ın paylaştığı ‘Sen Sağ Ben Selamet’ filminin İzmir galası Optimum AVM’de gerçekleştirildi. İzleyicilerle buluşan ünlü oyuncular, üç kaçağın yollarının kesişme hikayesinin komik maceralarla beyaz perdeye taşındığı film hakkında bilgi verdi. Oyunculara İzmirliler de yoğun ilgi gösterdi. Alışveriş yapan vatandaşlar, oyuncuların geldiğini duyunca söyleşinin yapıldığını alana akın etti.

Oyuncular, vatandaşlardan gelen soruları da yanıtladı. En büyük ilgiyi ‘Geniş Aile’ dizisinde ‘Cevahir’ karakterini canlandıran Ufuk Özkan gördü. Başarılı isim, ‘Geniş Aile’den sonra çok sayıda dizi ve filmde rol aldığını belirterek, sokakta gören insanların hala kendisine ‘Cevahir’ diye seslendiğini söyledi. Ufuk Özkan, “Bundan 6 sene önce ‘Cevahir’ karakteriyle ‘Geniş Aile’de çok sevildik ve çok beğenildik. Aradan 6 sene geçti. Onun üzerine 4 tane dizi yaptım, hepsi de çok uzun sürdü. Sinema filmleri yaptım, yarışmalar yaptım, ama hala hangi dizide oynarsam oynayayım, hangi yarışmayı sunarsam sunayım, hangi filmde oynarsam oynayayım sokakta insanlar ‘Cevahir’ diye çağırıyor. Bu benim için beni onure eden bir şey. Rahmetli Kemal Sunal yıllarca ‘Şaban’ karakterini canlandırdı. Tabii bizim 40-80 fırın ekmek yememiz lazım o mertebeye çıkabilmemiz için. Yapışsın kalsın. Böyle bir şey yapışsın insanın üzerine” şeklinde konuştu. 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Söyleşinin ardından vatandaşlar ile öz çekim yapan oyuncular, daha sonra hep birlikte filmi izledi.

Woo Magazin ' de Ufuk Özkan Cevahir İsminden Bir Türlü Kurtulamadım adlı konuyu,
119
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleEce Erken Serkan Uçar’ı İcraya Verdi
Sonraki makaleBarış Arduç’tan Şaşırtan İtiraf Baba Olmak İstiyorum

BİR CEVAP BIRAK