Ana sayfa MAGAZİN Barış Arduç’tan Şaşırtan İtiraf Baba Olmak İstiyorum

Barış Arduç’tan Şaşırtan İtiraf Baba Olmak İstiyorum

442
0
PAYLAŞ

‘Kiralık Aşk’ dizisinde hayat verdiği Ömer karakteriyle tanınan Barış Arduç, kendisini ‘Yılın Konuşulan Adamı’ seçen GQ’ya konuştu.

‘Yılın Konuşulan Adamı’ seçilen, ‘Kiralık Aşk’ dizisinin başrol oyuncusu Barış Arduç, gelecek planlarından bahsetti.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Komedyen Gupse Özay’la birlikte olan Arduç, “Aile bağları güçlü biri olarak, gelecekte ben de kendi ailemi kurmak istiyorum. İşinde başarılı olduğu kadar ailesiyle de kaliteli zaman geçirebilen iyi bir baba olmak en büyük hedefim” dedi.

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı ulaşılmaz erkek Ömer karakteriyle büyük bir hayran kitlesine sahip olan Arduç, “Bu kadar sevginin sorumluluğu çok fazla ama yaptığınız işin karşılığını sevilerek alıyorsunuz. Bu apayrı bir mutluluk benim için” şeklinde konuştu.

Hayranlarına, “Biliyorum, dünyanın şu anki halinde bu çok zor ama ne olursa olsun pozitif kalmanın formülünü bilmek gerek” şeklinde tavsiye veren oyuncu, “Günümüzde artık değerli olan, her şeye rağmen mutlu olabilmek, yoksa elinizdeki hayatı kaçırırsınız” şeklinde konuştu.

Centilmenliği, sadece kadınlara değil tüm canlılara değer vermek olarak nitelendiren Arduç için iyi giyinmek de bu tanım içinde önemli bir yere sahip.

“Evdeyken eşofman üstüne giyeceğim tişörtü bile uyumlu seçerim” diyen oyuncu, “Smokin giymeyi çok seviyorum ve bence her centilmenin özel dikim bir takımı olmalı” dedi.

Woo Magazin ' de Barış Arduç’tan Şaşırtan İtiraf Baba Olmak İstiyorum adlı konuyu,
442
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleUfuk Özkan Cevahir İsminden Bir Türlü Kurtulamadım
Sonraki makaleElçin Sangu İki Aylık Hamile İddiası Sosyal Medya da

BİR CEVAP BIRAK