Ana sayfa MAGAZİN Tuğba Özer Söyledi – Altan Bana Bıçak Çekti

Tuğba Özer Söyledi – Altan Bana Bıçak Çekti

211
0
PAYLAŞ

3 aylık evliliklerini bitirme kararı alan ve karşılıklı olarak şiddet suçlamalarında bulunan Tuğba Özerk’le Altan Nuh’un olaylı ayrılığında yeni bir gelişme yaşandı.

Altan Nuh, “Bana bıçak çekti” dediği eşinden boşanmak istemediğini söyledi. Uçankuş TV’de yayınlanan “İki Kadın Arasında” programına telefonla bağlanan Nuh, “Tuğba’yla severek evlendik. Boşanmayı tabii ki istemem. Barışmak isterse seve seve barışırım” dedi. Özerk ise eşinin barış çağrısına olumsuz yanıt verdi. Ünlü şarkıcı, “Kendisi önce kanallara telefon açıp hakkımda asılsız iddialarda bulundu. Sanatçı kimliğime zarar verip, beni darp etmediğine dair yalanlar söyledi. Şimdi ise beni sevdiğini, barışmak istediğini söylüyor. Sağlıklı ve dengeli biri olduğunu düşünmüyorum. Dava gününü bekliyorum” diye konuştu.

Tuğba Özerk neden boşanıyor? Darp mı var?

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

 

Tuğba Özerk ve Altan Nuh’un kavgası!

Kaynak:hurriyet.com.tr

Woo Magazin ' de Tuğba Özer Söyledi – Altan Bana Bıçak Çekti adlı konuyu,
211
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleSerenay Sarıkaya Berrak Tüzüataçla Aynı Dizide
Sonraki makaleBengü İçini Döktü ve İçine Ne Giydiğini söyledi

BİR CEVAP BIRAK