Ana sayfa KADIN VE MODA Selena Gomez Moda Sektörüne Dönüş Yapıyor #SelenaGomez #Moda

Selena Gomez Moda Sektörüne Dönüş Yapıyor #SelenaGomez #Moda

382
0
PAYLAŞ

Selena Gomez moda sektörünü ele geçirmek üzere geri dönüyor desek, yeridir.

Lupus Hastalığının tekrar nüksetmesi nedeniyle bir süredir tedaviye geri dönen Selena Gomez’in verdiği ara sona eriyor. Üstelik bu kez müzik değil, moda için.

104 milyon takipçisiyle Instagram’ın en popüler ünlüsü olan Gomez’in sosyal medya gücü ona Coach markasıyla yeni bir işbirliği kazandırdı. Genç nesile hitap etmek için çeşitli yollar arayan Coach’un marka yüzü oldu. Bu proje için 10 milyon Dolar aldığı söylenen Gomez’in anlaşmasında, marka için bir koleksiyon tasarlamak da var.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Daha önce Louis Vuitton’un yüzlerinden biri olan ve Adidas Neo’yla ortak koleksiyonlar çıkaran şarkıcının nasıl parçalarla geri döneceği şimdiden, merak konusu.

Woo Magazin ' de Selena Gomez Moda Sektörüne Dönüş Yapıyor #SelenaGomez #Moda adlı konuyu,
382
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleKim Şık Kim Rüküş / Magazin D / 20 Kasım 2016
Sonraki makaleSpermler Hakkında Şaşırtacak 10 İlginç Gerçek

BİR CEVAP BIRAK