Ana sayfa MAGAZİN Sempatik Türkücü Bülent Serttaş Polislere Destek Ziyaretinde #PolisiminYanındayım

Sempatik Türkücü Bülent Serttaş Polislere Destek Ziyaretinde #PolisiminYanındayım

405
0
PAYLAŞ

Sosyal medyada başlatılan ‘Polisimin Yanındayım’ hareketine birçok ünlü isim destek vermişti. Bülent Serttaş Doğu Anadolu’ya giderekte polis ziyaretlerine devam ediyor.

Sosyal medyada başlatılan ‘Polisimin Yanındayım’ hareketine destek veren Bülent Serttaş, Nevşehir Merkez Polis Karakolu’na moral ziyaretinin ardından Doğu Anadolu’ya giderek Tunceli Pertek karakolunu da ziyaret etti.

Görev başındaki polislerle fotoğraf çektiren Serttaş; “Vatan sana canım feda diyen bu Aslan parçalarının yanındayım, Allah hepinizi korusun” sözleriyle teröre tepkisini bu sefer Doğu Anadolu Bölgesi’nde bulunan Tunceli Pertek Karakolu’ndan gösterdi. Ünlü sanatçı Bülent Serttaş, Türkiye’nin birçok ilinde bulunan karakolları da ziyaret edeceğini belirtti.

Woo Magazin ' de Sempatik Türkücü Bülent Serttaş Polislere Destek Ziyaretinde #PolisiminYanındayım adlı konuyu,
405
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleKerimcan Durmaz Geri Döndü ve Olayları Kendi Anlattı
Sonraki makaleTuğba Özerk’in Eşi Döverek Burnunu Kırdı

BİR CEVAP BIRAK