Ana sayfa MAGAZİN Amanda Cerny Beşiktaştaki Saldırıyı KINADI

Amanda Cerny Beşiktaştaki Saldırıyı KINADI

115
0
PAYLAŞ

Türkiye’de Türk gence cevap vermesiyle popülerleşen ve ‘yenge’ denilen Amerikalı oyuncu Amanda Cerny, patlamanın ardından hain saldırıyı kınadı.

Türkiye’den Cafer Lalek adında bir Twitter kullanıcısına yazdığı yanıtla, Türkiye’de herkesin tanıdığı bir isim haline gelen 25 yaşındaki Snapchat yıldızı ve oyuncu Amanda Cerny, Beşiktaş’taki hain saldırının ardından dua istedi.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

Ay-yıldız fotoğrafı paylaşan Amerikalı oyuncu, “İstanbul’da son zamanlarda yaşanan terör olayları gösteriyor ki, dünya karanlık bir yer haline gelebilir. Fakat her durumda bir ışık bulmak ve bu ışığı yaymak bizim görevimizdir. Enerji bulaşıcıdır! Sevin, kimseye yanlış yamayın. Çünkü günün sonunda, hepimiz insanız ve hepimiz eşitiz. Hangi ırk, din ve cinsiyet olduğunuzun bir önemi yok… Sizden farklı olana saygı duyun. Bu değişim için umut edeceğim, bu söylediklerim bir kişiye bile ilham verse bile, bu bir ilerleme sayılır” notunu düştü.

Woo Magazin ' de Amanda Cerny Beşiktaştaki Saldırıyı KINADI adlı konuyu,
115
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDuman Grubu, Kıvılcım URAL Yüzünden Dağılıyor Mu ?
Sonraki makaleLindsay Lohan Beşiktaş Saldırısını KINADI!

BİR CEVAP BIRAK