Ana sayfa MAGAZİN Tüm Türkiye’nin Sorunu Hanife’nin İzdivaçı Bırakmasıydı Sanki Bir de Açıklama Yapıyor

Tüm Türkiye’nin Sorunu Hanife’nin İzdivaçı Bırakmasıydı Sanki Bir de Açıklama Yapıyor

293
0
PAYLAŞ

Birkaç gündür ekranda görünmeyen Hanife, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile programa devam etmeyeceğini belirterek “Sosyal medya hesabımı da kapatacağım” dedi.

İsmi izdivaç programı ile özdeşleşen ancak yıllardır aradığı eş adayını bir türlü bulamayan gelin adayı Hanife, birkaç gündür ortalarda yoktu. Konuyla ilgili kanal yönetiminden de herhangi bir açıklama yapılmazken, hayranları müzmin gelin adayının akıbetini merak etmeye başlamıştı.

Nerede olduğu merak edilen Hanife hakkında başka bir programa gideceği yönünde haberler bile yapılmaya başlandı. Ancak tüm dedikodular Hanife’nin sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile son buldu.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Zuhal Topal’ın programında başka bir programa geçmek için ayrılmadığını belirten Hanife, “Artık sağlığım iyi olmadığı için programa ilerleyen zamanda da devam etmeyeceğim. Hakkımda yapılan olumsuz yorumlar beni ve ailemi üzüyor. Bu sebepten çok yakında sosyal medya hesabımı da kapatacağım” dedi.

Kaynak:gazetevatan.com

Woo Magazin ' de Tüm Türkiye’nin Sorunu Hanife’nin İzdivaçı Bırakmasıydı Sanki Bir de Açıklama Yapıyor adlı konuyu,
293
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleUçuk Kaçık Renkli Pantalonları Kombinlemenin Yolları
Sonraki makaleSurvivor 2017 Yarışmacıları Belli Oldu

BİR CEVAP BIRAK