Ana sayfa MAGAZİN Deniz Akkaya OKAN Bayülgen’i DÖVDÜLER #okanbayulgen

Deniz Akkaya OKAN Bayülgen’i DÖVDÜLER #okanbayulgen

137
0
PAYLAŞ

Bir dönem Okan Bayülgen ile yaşadığı aşkla uzun süre magazin gündemini meşgul eden Deniz Akkaya, eski sevgilisinin yıllar önce uğradığı saldırıyı paylaştı.

Star TV’de Seren Serengil ile birlikte ‘Duymayan Kalmasın’ adlı magazin programını sunan Deniz Akkaya, yaklaşık 16 yıl önce birliktelik yaşadığı Okan Bayülgen’le ilgili bir anısını anlattı.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com

“Önünü ilikledi, beni selamladı”

Ünlü isimlerin sürekli olarak tehdit altında olduğunu belirten Deniz Akkaya, “Kuruçeşme’de bir restoranda oturuyorduk. Geç bir saatti ve müşteri sayısı bir hayli azdı, sadece üç dört masa vardı. Biz kendi halimizde otururken yanımıza bir adam geldi önünü ilikledi ve beni selamladı. Ardından da tekme Tokat Okan Bayülgen’e saldırdı” dedi.

Deniz Akkaya, bu sürpriz açıklamanın ardından daha fazla detay vermedi.

Woo Magazin ' de Deniz Akkaya OKAN Bayülgen’i DÖVDÜLER #okanbayulgen adlı konuyu,
137
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleDeniz Çakır Dizi Setinde Çoştu #denizçakır
Sonraki makaleGülben Ergen ve Erhan Çelik’in Az Önce Boşandı ! #gülbenergen

BİR CEVAP BIRAK