Ana sayfa KÜLTÜR SANAT Zeynep Turan’dan ‘Aşk Hala Var’

Zeynep Turan’dan ‘Aşk Hala Var’

542
0
PAYLAŞ

Zeynep Turan, ‘Aşk Hala Var’ isminde bir kitap çıkardı.

Kitabın hikayesi:

Bir gün uyanırsınız ve ilişkinizde hiçbir şeyin eskisi gibi olmadığını fark edersiniz. İnançla büyüttüğünüz parlak hayaller, yerini hayatın iç karartan gerçeklerine bırakmıştır. Artık ne kendinizi ne de bir zamanlar sevdiğiniz insanı tanıyamaz, ne yapacağınızı bilemez hale gelmişsinizdir.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Ya da siz gelecekle ilgili planlar yaparken, sevgiliniz aniden sizi terk etti! Zihniniz sürekli olarak nerede hata yaptığınızla meşgul… Belki de birlikteliğiniz hâlâ sürüyor ancak sizin için ayrılık çanları çalmaya başladığını fark ediyor ve yalnız kalmayı göze alamadığınız için içinizdeki özgürlük çığlığını bastırıyorsunuz… Peki ama sizi böylesine hayal kırıklığına uğratan, her şeyi infilak ettiren bu mayınları yolunuza kim döşedi?

İlişki uzmanı ve yaşam danışmanı Zeynep Turan “Kalbine Güven Aşk Hâlâ Var” kitabında, özlediğimiz birlikteliği nasıl kuracağımızı, ilişkimizdeki sorunlarla başa çıkmanın yöntemlerini ve gerçek aşkın önündeki engelleri anlatıyor.

Hayattan beklediklerimizi elde edebilecek güçte olduğumuzu, tek ihtiyacımızın sevgi ve samimiyet olduğunu hatırlatıyor.

Çünkü yaşam bir aynadır. Siz ne yöne bakarsanız, hayat o yöne döner.

Woo Magazin ' de Zeynep Turan’dan ‘Aşk Hala Var’ adlı konuyu,
542
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleHalit Ergenç’in cesaret edemediği sahne
Sonraki makaleMeryem Uzerli hamile mi? Bebek açıklaması geldi…

BİR CEVAP BIRAK