Ana sayfa MAGAZİN Meryem Uzerli hamile mi? Bebek açıklaması geldi…

Meryem Uzerli hamile mi? Bebek açıklaması geldi…

328
0
PAYLAŞ

Ünlü oyuncunun sevgilisinden hamile kaldığı ancak Alp Özcan’ın çocuk istememesi üzerine de bu beraberliğin, tıpkı eski sevgilisi Can Ateş’le yaşadığı ayrılık nedeni gibi son bulduğu öne sürüldü. 

İddianın hiçbir doğruluğunun olmadığını ve çok üzüldüğü belirtilen Meryem Uzerli’nin menajerlik şirketi Icon Talent Management, şu yazılı açıklamayı yaptı: 

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

“Menajerlik ve basın danışmanlığını yürüttüğümüz Meryem Uzerli’nin çeşitli internetsitelerinde yayınlanan; hamile olduğu, eski sevgilisi Alp Özcan ile ilişkilerinin bu sebeple son bulduğu ve Meryem Uzerli’nin bebeği aldırdığına dair yayınlanan haberlergerçeği yansıtmamaktadır. Bu haberler tamamen asılsız olup iddia olarak ortaya atılmıştır. İtibar edilmemesini önemle rica ederiz. 

Bu haberin doğmasına ve yayılmasına sebep olan tüm yayın organları hakkında hukuki işlem başlatılacaktır.”

Woo Magazin ' de Meryem Uzerli hamile mi? Bebek açıklaması geldi… adlı konuyu,
328
kişi okudu. Magazin ve Magazin Haberleri kelimelerinde google aramalarında tarihinde yer almaya başladı. Eğer bu yazı sizi rahatsız ediyorsa lütfen ivedi bir şekilde bizimle iletişime geçin ve kaldırmamız için bize bildirin. Bizimle iletişime geçmek istiyorsanız Woo Magazin İletişim ya da Woo Magazin Yardım linklerinden birine tıklamanız yeterli olucaktır.
PAYLAŞ
Önceki makaleZeynep Turan’dan ‘Aşk Hala Var’
Sonraki makaleAleyna Tilki hakkında yapılan haberlere çok sert tepki gösterdi

BİR CEVAP BIRAK