Ana sayfa YAŞAM Her Zaman İyi Kokan Kadınların 6 Sırrı.

Her Zaman İyi Kokan Kadınların 6 Sırrı.

459
0
PAYLAŞ

Her Zaman İyi Kokan Kadınların 6 Sırrı; Günün her saati, hersarisin-bayanlar-parfum-kullanimi-hakkinda-bilgi-toptan-parfum-fiyatlari dakikası müthiş kokmayı başaran kadınların kim olduklarını biliyor musun ? Bence biliyor olmalısın. Onlar bunu başarmanın yolunu bulmuşlar ama nasıl ? 6 adımda buna ulaşmayı sağlayan sırları araştırdık ve bulduk.

Woo ekibi genellikle kurumsal olmaktan kaçınmayan bu kadınların sırlarını maddeler halinde ortaya koymaktan çekinmiyor, şimdi bunu okuyup sırasıyla yapmak ve başarmak kolay olucak.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

1- Daha oyalayıcı parfüm esansları seçiyorlar ;
Bildiğiniz üzere parfüm kokuları birbirinden oldukça fazla şekilde farklıdır. Öyle ki kimisi aşırı kalıcı kimisi çok çabuk dağılmaktadır. Peki bu kadınlar nasıl esanslara sahip parfümleri seçiyorlar ? – Tabi ki turunçgiller yani portakalımsı gibi parfümlerden uzak duruyorlar ! Kesinlikle ve kesinlikle daha baharatlı parfümler ve ağaç türlerine yakın esanslı parfümleri seçiyorlar. İşin özü baharatlı parfümler.

2- Sadece parfüm sıkarak bunu sağlamak olma, uygun jel ve roller seçimleri ;
    Seçtiğiniz parfüme göre duş jeli kokularını inceleyip daha yatkın ve zıt olmayan baharatjelleri seçmelisiniz. Mesela buna göre roller kullanımını ve deodorant seçimini tutturursanız çok daha kalıcı bir koku vücudunuzu sarıcaktır. Uyumu tutturabilirseniz böylelikle sizden sabahın 7:00 saatinden akşam iş çıkışı saatine kadar güzel kokular hiç kırılmadan devam edicektir.

3- Parfümü nereye sıkacağınıza çok dikkat etmelisiniz ;
    parfumsikankadinlarin-secimleriSeçtiğiniz parfümün maliyetinden şikayetçi olmamak adına değil, parfümü doğru sıkarak uzun süreli koku sağlamak için bir bilgidir bu. Mesela doğru uç noktalara sıkıldığında hem parfümle tabiren yıkanmamış olursunuz hemde size maliyet çıkarmamış olur. Böylelikle sizinle uzaktan yakına ve yakından uzağa temas kuran herkes aynı oranda sıktığınız parfüm sayesinde aynı kokuyu alıcaklardır. Denenmiş ve onaylanmıştır!

Şimdi aklınızdan giyinip sıkarım üstüme dediğinizi geçiriyor ve hatta yukarıdan sıktığınızda komple altında kalarak sizi saracağını düşünüyorsunuzdur ? VE HATTA BİLEKLERE Mİ SIKMAK DAHA MANTIKLI ? Hayır Tabi ki !

Nereye Sıkılmalı ; Parfümü gizli kalmış bölgelerinize yani içeri kısımlara sıkarsanız sizin vücut ısınız kokunun gelişmesini sağlayacak ve her terleyip ısındığınızda kokuyu daha fazla geliştirip daha çok dışa vurmasını sağlayacaktır. Tavsiye edilen ve test edilen bölgeler: karın ve göğüs bölgenize, aynı zamanda diz ve kulakların arkasına sıkarsanız bu maçı kazanmış olursunuz. GÜN SİZİN ! GALİPSİZSİNİZ.

5- Bir Çoğunuz Parfüm Şişelerinizi YILLARDIR Yanlış Saklıyorsunuz ;
    Biz kadınların en büyük hatası parfüm esanslarını bozulacak şekilde saklamak. Mesela banyo raflarında ya da çamaşırmakinesi üstlerinde bir çok parfüm dizildiğini hepimiz biliriz. Peki ya doğrusu ne bunun hemen anlatayım.

      Parfümler sıcak yerleri ılık yerleri sevmezler çünkü esansların içindeki moleküller parçacıklar haline gelip özelliklerini yitirirler. Böylelikle aldığınız parfüm orjinal dahi olsa ne çabuk tükendi kalıcı değil diye sahte zannedebilirsiniz. Parfümlerinizi soğuk güneş görmeyen ısınmayacak yerlerde saklamalısınız. Bu kokunun ilk gün gibi kokmasını sağlayacak yani sıktığınızda üzerinizdeki sıcaklık molekülleri ayırır ve bu moleküller de üzerine yapışacaktır.

6- Her şeyi yapan kadın siz misiniz ? ;
    Biz bunları yazdık ama peki siz okuyupta yapabilecek misiniz ? 6.Madde bunun üzerineydi. İlk beş maddeyi okuyup yerine getiren kadın 6.maddeden diplomasını alıp çıkıyor. Şimdi hepinize kolay gelsin. Sorunuz olursa aşağıdaki yorum bölümüne sorabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK