Ana sayfa KADIN VE MODA 2017 Lacoste İlk Bahar ve Yaz Koleksiyonu Tanıtıldı

2017 Lacoste İlk Bahar ve Yaz Koleksiyonu Tanıtıldı

Lacoste'nin 2017 İlkbahar Yaz Koleksiyonu Görücüye Çıktı.

727
0
PAYLAŞ

woomagazin-felipe-oliveira-baptistaFelipe Oliveira Baptista’nın hazırladığı koleksiyon,
Lacoste İlkbahar / Yaz 2017 ürünleri New York Moda Haftasında Cumartesi günü meraklısı ile buluştu. Podyumda çok rahat Bayan Giyimin yanı sıra erkek giyimde görüldü.

Baptista’nın bir röportaj sırasında üzerinde sıcak görünen ve tamamen giyilebilir parçalar vardı.Bu sonsuz bir yaz fikri hakkında bilgi veriyor. Kolaylığı, konforu ve doğallığı ile dikkat çeken parçalar var.

Bu yazı woomagazin.com tarafından yazılmıştır. woomagazin.com Magazin Haber ve Magazin Konusunda Uzman Kadro.

Portekizli tasarımcı geçenlerde Lacoste ilkbahar 2017 koleksiyonu için büyük ilham olan Brezilya Bahia Kıyısında, bir gezi düzenledi. Baptista havadar kumaşlarla pistlere tutku ve rahatlık getirdi.

Tasarımcı estetik tasarımlarını bir trend merceğinden geçirmiş. Tasarımlar atletik moda getirir ve başarılı kentsel kalabalığa doğru pazarlanmaktadır. Bu koleksiyonun biraz daha yumuşak ve daha az teknik olduğunu söyleyebiliriz sanırım. Tasarımcı özellikle podyumda gönderilen bir ikonik Lacoste ürün polo açısından ekledi.

Aynı zamanda podyumda pike elbisede kullanıldı. Aslında bir ürünün sıkıntılı olması ya da moda endüstrisinin en büyük ironilerinden biri olan soluk verme kullanılmıştır.

İşte Podyumda 2017 İlkbahar Yaz Lacoste Ürünleri / Kolleksiyonları

BİR CEVAP BIRAK